Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Przemysław Czarnek. Fot. twitter.com/MEIN_GOV_PL
Przemysław Czarnek. Fot. twitter.com/MEIN_GOV_PL
Terlikowski zarzucił Czarnkowi udział w ponownym gwałcie. O sprawie czytamy na portalu TVP Info. Publicysta Tomasz Terlikowski ocenił, że komentując wyrok dla pedofilia Krzysztofa F., związanego z PO, minister edukacji Przemysław Czarnek "uczestniczył w ponownym gwałcie na tym dziecku".
Terlikowski odniósł się do słów ministra, który skomentował milczenie towarzyszy partyjnych w sprawie Krzysztofa F.

"Ci sami ludzie, którzy tak głośno krzyczą o walce z pedofilią, ukrywają, że w ich szeregach są pedofile i to jeszcze są ludzie związani ze środowiskiem LGBT. To, że sąd w sposób niejawny rozpatrywał tę sprawę... żeby nie naruszać dóbr ofiary, jest zupełnie jasne. My mówimy nie o ofierze, tylko o sprawcy. O pedofilu, który został uznany za pedofila prawomocnym wyrokiem sądu i jako taki powinien być pokazany, żeby wszyscy się wystrzegali kontaktu z nim, bo jest po prostu niebezpieczny dla społeczeństwa" - mówił Przemysław Czarnek.


Komentarz Terlikowskiego o "ponownym gwałcie na tym dziecku", nie pozostał bez odpowiedz. "Niech Pan posłucha uważnie: jeżeli Pan nie przeprosi jeszcze dziś, w przyszłym tygodniu pozywam Pana do Sądu.", zakomunikował minister Czarnek na Twitterze.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty