Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

źródło: https://twitter.com/RoyalFamily
źródło: https://twitter.com/RoyalFamily
Trwa kolejny dzień świętowania koronacji Karola III. Po uroczystej ceremonii w Opactwie Westminsterskim przyszedł czas na sąsiedzkie imprezy.
W Zjednoczonym Królestwie odbywają się koronacyjne przyjęcia uliczne.

- Są tu wszyscy moi sąsiedzi, rzadko mamy czas, żeby się tak spotkać. Jest mnóstwo jedzenia i picia, dużo słodyczy. Świetnie się bawimy. - Lokalnie, to jest dobry powód, żeby się zjednoczyć. Bez względu na wyznanie polityczne bądź religijne czy jakiekolwiek inne. Wszyscy jesteśmy tutaj jako sąsiedzi, żeby cieszyć się sobą i poznać się. To jest pozytywne, co więcej potrzeba? - mówią uczestniczki takiego przyjęcia.

Dla wielu Brytyjczyków koronacja jest ważnym elementem ich tożsamości.
Relacja: Adam Dąbrowski (IAR)

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty