Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Stanisław Żaryn. źródło: https://twitter.com/StZaryn
Stanisław Żaryn. źródło: https://twitter.com/StZaryn
Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych, Stanisław Żaryn poinformował, że Grupa Wagnera jest obecna na Białorusi.
Dodał, że polskie służby monitorują sytuację, aby wiedzieć ilu wagnerowców ostatecznie trafi na Białoruś.
Według informacji niezależnej grupy monitorującej przemieszczanie się wojsk na Białorusi "Biełaruski Hajun", w nocy z piątku na sobotę kolumna pojazdów Grupy Wagnera pojawiła się w obwodzie mohylewskim.

Konwój kieruje się w stronę miejscowości Osipowicze, gdzie znajduje się była baza wojskowa białoruskich wojsk rakietowych. Pod koniec czerwca rosyjskie i białoruskie media niezależne po raz pierwszy powiadomiły o możliwym skierowaniu Grupy Wagnera na Białoruś.

Według ich szacunków, miało to być około 8 tysięcy osób.
Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych, Stanisław Żaryn poinformował, że Grupa Wagnera jest obecna na Białorusi.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty