Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz

Sąd Okręgowy w Warszawie. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Sąd Okręgowy w Warszawie. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Jest wyrok w sprawie zabójstwa Piotra Jaroszewicza i jego żony.
Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił głównego oskarżonego Roberta S. od zarzutu zabójstwa byłego premiera. Pozostali oskarżeni o współudział w zabójstwie, Dariusz S. i Marcin B. również zostali uniewinnieni.

Przewodniczący składu orzekającego sędzia Stanisław Zdun uzasadniając wyrok zwrócił uwagę na niekonsekwencje śledczych. - Chciałbym powiedzieć, że pewne błędy, niekonsekwencje w działaniach prokuratorów, w postępowaniu przygotowawczym, doprowadziły do wydania wyroku, jaki zapadł w dniu dzisiejszym - powiedział Zdun.

Do zabójstwa Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej doszło w 1992 roku.
Przewodniczący składu orzekającego sędzia Stanisław Zdun uzasadniając wyrok zwrócił uwagę na niekonsekwencje śledczych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty