Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Flaga Libanu. Fot. pixabay.com / jorono (domena publiczna)
Flaga Libanu. Fot. pixabay.com / jorono (domena publiczna)
Dziesiątki tysięcy Libańczyków wracają do swoich domów w południowym Libanie po tym, jak w środę weszło w życie zawieszenie broni między Bejrutem a Tel Awiwem.
Zawarte porozumienie jest kruche, libańska armia informowała w mediach społecznościowych o wielokrotnym naruszeniu umowy przez Izrael.

Mimo to, wielu mieszkańców rozpoczęło podróż do zniszczonych przygranicznych wiosek na południu kraju, po miesiącach intensywnego konfliktu.
Relacja Agaty Król (IAR).

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty