Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

FBI podkreśla jednak, że nie ma na razie żadnych dowodów, aby te dwa wydarzenia mogły się ze sobą łączyć. źródło: https://www.8newsnow.com/
FBI podkreśla jednak, że nie ma na razie żadnych dowodów, aby te dwa wydarzenia mogły się ze sobą łączyć. źródło: https://www.8newsnow.com/
Amerykańskie służby zidentyfikowały ciało znalezione w samochodzie, który w środę wybuchł w Las Vegas przed hotelem Donalda Trumpa. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo.
Szeryf hrabstwa Clark Kevin McMahill powiedział na konferencji prasowej, że w samochodzie znaleziono ciało Matthew Livelsberger, byłego żołnierza amerykańskiej armii. Przy mężczyźnie znaleziono też broń palną. Funkcjonariusze uważają, że kierowca zastrzelił się, zanim doszło do wybuchu.

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego podejrzany wysadził samochód. Śledczy badają ten incydent jako potencjalny "akt terroryzmu". W wyniku eksplozji zginął kierowca samochodu, a siedem osób odniosło lekkie obrażenia.

Edycja tekstu: Jacek Rujna

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty