Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Kwesty i walka z nowotworem Eweliny Jackowiak trwają od połowy ubiegłego roku. Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin/Archiwum]
Kwesty i walka z nowotworem Eweliny Jackowiak trwają od połowy ubiegłego roku. Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin/Archiwum]
Mieszkańcy Maszewa będą w sobotę "morsować" w szczytnym celu. Organizują festyn na plaży miejskiej, by zebrać pieniądze dla Eweliny Jackowiak, która walczy z nowotworem.
Dzięki funduszom kobieta mogłaby dokończyć terapię w klinice w Kolonii. Dla uczestników kąpieli w zimnej wodzie przygotowano gorącą herbatę, zupę i kiełbaski z ogniska. Festyn rozpocznie się w południe.

Kwesty i walka z nowotworem Eweliny Jackowiak trwają od połowy ubiegłego roku. Do tej pory udało się uzbierać już około 250 tysięcy złotych. Były biegi, kiermasze i licytacje w internecie. Potrzeba jeszcze 100 tysięcy. To koszt trzeciego etapu leczenia wielopostaciowego glejaka 4 stopnia. Niemieccy lekarze podjęli się następnego etapu terapii, bo guz się zmniejszył już o ponad centymetr.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty