Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejny przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To kobieta w średnim wieku w Szczecinie.
Jednocześnie informujemy, że zmarła kolejna osoba: 40-letnia kobieta z powiatu koszalińskiego hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem to 452 osoby, z czego 15 zmarło.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało (stan na godz. 17.00) o 93 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem i 11 kolejnych zgonach w całej Polsce.

Są to: dwaj mężczyźni w wieku 63 i 61 lat z Raciborza, 78-letnia kobieta z Gdańska, 83-letnia kobieta i 86-letni mężczyzna z Tychów, 40-letnia kobieta ze Szczecina, 72-letni mężczyzna z Kędzierzyna-Koźle, 82-letni mężczyzna z Zawiercia, 74-letni mężczyzna ze Starachowic, 84-letni mężczyzna z Warszawy oraz 48-letni mężczyzna z Radomia. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że większość zmarłych miała choroby współistniejące.

Nowe przypadki zakażeń koronawirusem dotyczą 42 osób z województwa mazowieckiego, 27 z łódzkiego, 12 ze śląskiego, 6 z wielkopolskiego, 3 z dolnośląskiego, 1 z podlaskiego, 1 z małopolskiego oraz 1 z zachodniopomorskiego.

W sumie testy laboratoryjne potwierdziły w Polsce 14 740 zakażeń koronawirusem. Do tej pory z powodu COVID-19 zmarły 733 osoby. 4 655 chorych wyzdrowiało.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty