Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Graf. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Graf. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
To jeszcze nie dzisiaj, ale rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na www.radioszczecin.pl. Chodzi o radiową akcję, w ramach której odwiedzimy część zgłoszonych mam i przekażemy życzenia w dniu ich święta.
W formularzu zgłoszeniowym trzeba opisać najciekawsze wspomnienie z mamą.

Kwiaty wręczać będzie Kapitan Gowin.

- Przy każdej naszej akcji najmilsze są spotkania i wyraz zaskoczenia, który widzimy u ludzi, których odwiedzamy, bo bardzo często one niczego nie spodziewają się. Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy zapukam do pierwszych drzwi i będę "narzędziem do sprawiania radości". Myślę, że teraz, w tak trudnej sytuacji efekt radości, szczęścia, radości będzie jeszcze większy. Gdyby ktoś się bał: dopełniamy wszelkich standardów bezpieczeństwa, wszystko będziemy dezynfekować, będziemy w rękawiczkach i maseczkach, nie ma się czego bać. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce - zapowiada Kapitan Gowin.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Ogrodnicze Rajski Ogród.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 maja.
- Myślę, że teraz, w tak trudnej sytuacji efekt radości, szczęścia, radości będzie jeszcze większy. Gdyby ktoś się bał: dopełniamy wszelkich standardów bezpieczeństwa, wszystko będziemy dezynfekować, będziemy w rękawiczkach i maseczkach, nie ma się czego bać. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce - zapowiada Kapitan Gowin.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty