Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Paulina Romanowicz, prezes Stowarzyszenie Przyjaciół Stołczyna "Forum". Fot. Katarzyna Świerczyńska [Radio Szczecin]
Paulina Romanowicz, prezes Stowarzyszenie Przyjaciół Stołczyna "Forum". Fot. Katarzyna Świerczyńska [Radio Szczecin]
Stowarzyszenie Przyjaciół Stołczyna "Forum" wreszcie ma siedzibę, ale potrzebuje materiałów i pieniędzy na jej remont.
Powstała zbiórka na ten cel - mówi Paulina Romanowicz, prezes stowarzyszenia.

- W budynku kolejowym przy ulicy Kolejowej 2, na pierwszym piętrze, mamy do swojej dyspozycji trzy pomieszczenia, łazienkę i korytarz, który musimy wyremontować. W związku z tym powstała zbiórka. Założenie nasze jest takie, żeby zrobić ten remont jak najniższym możliwym kosztem - mówi Romanowicz.

Potrzeba 2 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone m.in. na oświetlenie. Oprócz tego stowarzyszenie prosi o przekazywanie resztek farb, taśm malarskich i innych materiałów, które można wykorzystać przy remoncie.

Zbiórkę można wesprzeć za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.
Powstała zbiórka na ten cel - mówi Paulina Romanowicz, prezes stowarzyszenia.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty