Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Szczecińskiej w miejscowości Dobra. Chodzi o odcinek od ronda do skrzyżowania z ulicą Poziomkową.
Tutaj drogowcy, z powodu przebudowy jezdni, całkowicie wyłączą go z ruchu. Początek utrudnień już w piątek o godzinie 9:00.

Przebudowa ulicy Szczecińskiej w Dobrej będzie wiązała się także ze zmianami w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Korekty dotyczyć będą linii nr 105 i nr 121 - mówi Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

- Linia 105 będzie kursowała na trasie Zajezdnia "Kolonowica", Dobra, Przytulna, natomiast część przystanków nie będzie obsługiwana. Linia 121, trasa Głębokie, Grzepnica, objazdem przez Poziomkową i Stokrotki. W związku z tym rzeczywiście te osoby, które są przyzwyczajona do pewnego układu komunikacyjnego muszą się ze zmianami liczyć - dodaje Pieczyńska.

Utrudnienia na ulicy Szczecińskiej w Dobrej potrwają około dwóch tygodni.
- W związku z tym rzeczywiście te osoby, które są przyzwyczajona do pewnego układu komunikacyjnego muszą się ze zmianami liczyć - dodaje Pieczyńska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty