Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Waldemar Urbanik, rektor Wyższej Szkoły Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Waldemar Urbanik, rektor Wyższej Szkoły Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Nauka zdalna nie ma szans w pełni zastąpić tej tradycyjnej - mówił w "Rozmowie pod Krawatem" na naszej antenie profesor Waldemar Urbanik, rektor Wyższej Szkoły Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej.
- Wszelkiego rodzaju rozwiązania, które zostały wdrożone, które sprowadzały się do tak zwanego kształcenia online mają bardzo substytucyjny charakter w stosunku do klasycznego procesu kształcenia się. Krótko mówiąc, nie można osiągnąć efektów uczenia się czy kształcenia w takiej formie, tych zakładanych dotychczas - komentował Urbanik.

W rozpoczynającym się roku akademickim wszystkie szczecińskie uczelnie zdecydowały się na model hybrydowy. Oznacza to, że część zajęć odbywać się będzie online, a część - stacjonarnie.
- Krótko mówiąc, nie można osiągnąć efektów uczenia się czy kształcenia w takiej formie, tych zakładanych dotychczas - komentował Urbanik.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty