Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Swoje bieżące sprawy będzie można załatwiać podczas wideorozmowy z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Szczecinie.
Aby odwiedzić ZUS online, wystarczy komputer lub smartfon z kamerą i mikrofonem. Klient wybiera dogodny dla siebie termin i godzinę.

Podczas e-wizyty eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące emerytur i rent, zasiłków, ubezpieczeń oraz składek. Na wirtualną rozmowę można umówić się w dni robocze, między godziną 9:00 a 14:30. Może ona trwać nie dłużej niż 20 minut.

Jeśli chcemy zarezerwować internetowe spotkanie należy wejść na stronę www.zus.pl . Podajemy swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, kod pocztowy miejsca zamieszkania. Trzeba wybrać również temat, czyli: zasiłki, emerytury i renty, firmy i pracujący, założenie profilu PUE.

W przyszłości będzie możliwa także rozmowa z doradcą ds. ulg i umorzeń. Dzień przed spotkaniem klient otrzyma sms z przypomnieniem - na podany w czasie rejestracji numer telefonu. Natomiast godzinę przed e-wizytą otrzyma mail. Będzie w nim link, w który trzeba kliknąć, aby połączyć się z pracownikiem ZUS.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty