Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Już tylko godziny dzielą nas od ostatniego grupowego meczu polskiej reprezentacji na Euro 2020. O szansach na korzystny rezultat i możliwości powrotu do składu Grzegorza Krychowiaka nasz reporter rozmawiał z ojcem pomocnika reprezentacji Polski.
Dziś wieczorem Polacy zmierzą się ze Szwecją w meczu o wszystko. Do składu po przymusowej pauzie za czerwoną kartkę w meczu ze Słowacją może wrócić Grzegorz Krychowiak.

Ojciec pomocnika reprezentacji Polski Edward Krychowiak mówi, że jego syn w meczu z drużyną Trzech Koron zrehabilituje się za pierwszy występ na Euro 2020.

- Grzegorz wróci na boisko z dwóch powodów: jest filarem tej kadry, to jest moje zdanie i powinien dostać szansę, żeby się zrehabilitować za czerwoną kartkę - mówi Edward Krychowiak.

Edward Krychowiak wierzy w zwycięstwo zespołu Paulo Sousy.

- Wierzę w to, że reprezentacja wygra i to wysoko 3:1. Jest to mecz, który musimy wygrać, to nie jest mecz szansy, okazji, to jest mecz o zwycięstwo. Pojechaliśmy tam zwyciężać i wygrywać - dodaje Edward Krychowiak.

Początek spotkania w Petersburgu o godzinie 18. Tylko wygrana pozwoli Polakom na wyjście z grupy E i grę w 1/8 finału turnieju.
Relacja Przemysława Polanina [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty