Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Jarosław Kaczyński. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Jarosław Kaczyński. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Politycy w audycji "Radio Szczecin na Wieczór" dyskutowali o powrocie Jarosława Kaczyńskiego do rządu.
Dla Artura Szałabawki, posła Prawa i Sprawiedliwości, to potwierdzenie, jak pracowity jest ten gabinet.

- Jestem bardzo zadowolony z tego obrotu sprawy. Musimy przez cały czas widzieć trudne czasy, które mamy w tej chwili. Do takich celów potrzebna jest bardzo mocna dyscyplina. Z pokorą idziemy dalej. Mamy całościowo przygotowany plan wyborczy, którego opozycja bardzo się boi. Każdy ma swoją rolę - podkreślił poseł Szałabawka.

Przedstawiciel opozycji, poseł Nowej Lewicy, Dariusz Wieczorek twierdzi z kolei, że to jest to schyłek PiS.

- To jest w ogóle dla mnie bardzo dziwne. Po pierwsze: to wewnętrzna sprawa PiS; niech oni robią sobie co tam chcą. Druga rzecz: to policzek w stosunku do premiera Morawieckiego i innych wicepremierów. Mam wrażenie, ze jest to próba włączenia całego rządu w kampanię wyborczą i raczej tu bym widział główny cel tego przedsięwzięcia - ocenił poseł Wieczorek.

Jarosław Kaczyński będzie jedynym wicepremierem w gabinecie Mateusza Morawieckiego. Dotychczasowi, czyli szef MON Mariusz Błaszczak, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, Henryk Kowalczyk i minister aktywów państwowych Jacek Sasin pozostali szefami swoich resortów.
- Jestem bardzo zadowolony z tego obrotu sprawy. Musimy przez cały czas widzieć trudne czasy, które mamy w tej chwili. Do takich celów potrzebna jest bardzo mocna dyscyplina. Z pokorą idziemy dalej. Mamy całościowo przygotowany plan wyborczy, którego opozycja bardzo się boi. Każdy ma swoją rolę - podkreślił poseł Szałabawka.
- To jest w ogóle dla mnie bardzo dziwne. Po pierwsze: to wewnętrzna sprawa PiS; niech oni robią sobie co tam chcą. Druga rzecz: to policzek w stosunku do premiera Morawieckiego i innych wicepremierów. Mam wrażenie, ze jest to próba włączenia całego rządu w kampanię wyborczą i raczej tu bym widział główny cel tego przedsięwzięcia - ocenił poseł Wieczorek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty