Puszczają mydlane bańki, grają w tenisa i malują farbami - trwa rodzinny piknik na Jasnych Błoniach.
To okazja, by w przyjaznej atmosferze spędzić sobotnie popołudnie z najbliższymi. Uroku dodaje lokalizacja, czyli szczecińskie Jasne Błonia oraz słoneczna pogoda.
- Malujemy podwodny świat. - Takie inicjatywy są bardzo fajnie. Zawsze bańki są na topie. - Budujemy garaż, pomagam synkowi. - Jestem dumna, moje dzieciaczki śpiewały... - mówili uczestnicy pikniku.
Piknik potrwa do godz 15. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Szczecinie.
- Malujemy podwodny świat. - Takie inicjatywy są bardzo fajnie. Zawsze bańki są na topie. - Budujemy garaż, pomagam synkowi. - Jestem dumna, moje dzieciaczki śpiewały... - mówili uczestnicy pikniku.
Piknik potrwa do godz 15. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Szczecinie.

Radio Szczecin