Pijany kierowca busa wiózł pięcioro pasażerów. Zatrzymała go szczecińska policja.
Funkcjonariusze skontrolowali pojazd na Basenie Górniczym. Od kierowcy wyczuli zapach alkoholu, zbadali go więc alkomatem. Jak się okazało - miał ponad pół promila w wydychanym powietrzu.
Mężczyzna jechał z Wielkopolski do Niemiec. Został zatrzymany, teraz odpowie przed sądem.
Mężczyzna jechał z Wielkopolski do Niemiec. Został zatrzymany, teraz odpowie przed sądem.

Radio Szczecin