To ma być bat na tych, co zaśmiecają miasto. Szczególnie chodzi o walkę
z nielegalnymi wysypiskami.
z nielegalnymi wysypiskami.
W Szczecinie zainstalowano trzy nowe fotopułapki. To projekt, który mieszkańcy wybrali
w budżecie obywatelskim.
Anty-śmieciowe fotopułapki trafiły do szczecińskiej straży miejskiej. Zostały już zamontowane. Strażnicy nie zdradzają, gdzie, żeby nie ułatwiać zadania potencjalnym osobom, które wyrzucają śmieci w nielegalnych miejscach.
Problematyczne miejsca wskazały rady osiedli. Będą one jednak zmieniać swoją lokalizację.
w budżecie obywatelskim.
Anty-śmieciowe fotopułapki trafiły do szczecińskiej straży miejskiej. Zostały już zamontowane. Strażnicy nie zdradzają, gdzie, żeby nie ułatwiać zadania potencjalnym osobom, które wyrzucają śmieci w nielegalnych miejscach.
Problematyczne miejsca wskazały rady osiedli. Będą one jednak zmieniać swoją lokalizację.

Radio Szczecin