Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Marek Synowiecki
Fot. Marek Synowiecki
Ponad 250 tys. zł zebrali kwestujący na ulicach Stargardu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Stargardzki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował wszystkie kwoty zebrane z puszek, podczas licytacji oraz szeregu innych imprez organizowanych przy okazji niedzielnego finału.

Wolontariuszom z Hufca ZHP liczenie drobnych i większych nominałów zajęło całą noc. Małgorzata Nizińska, szefowa sztabu przyznaje, uzyskane wyniki dają powody do satysfakcji: - Jest to 258 251,91 zł. Kwota ze skarbonki może się zmienić do końca tygodnia. Liczyliśmy bardzo długo, następnego dnia do porannych godzin. Dostawaliśmy euro, dolary i korony czeskie, norweskie, nawet nominał japoński się zdarzył. Puszki wracały do sztabu bezpieczne - podkreśla Nizińska.

Dla Poli Kucharskiej ze stargardzkiego sztabu największym wyzwaniem było policzenie wszystkich jedno- i dwugroszówek: - Było ich naprawdę bardzo dużo... Nie starczało miejsca. Mnóstwo wielkich worków. Było ciężko.

Organizatorzy informują, że podana kwota jeszcze wzrośnie po zsumowaniu transakcji z kart płatniczych. Ponad 30 tys. zł uzyskano m.in. z licytacji na głównej scenie przy Rynku Starego Miasta.
Relacja Marka Synowieckiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty