Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Kołobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu podsumował niedzielną zbiórkę. Kolejny raz udało się pobić rekord zebranych pieniędzy.
Ponad 287 tysięcy złotych trafiło do puszek WOŚP w Kołobrzegu. Na ulicach miasta kwestowało w niedzielę 225 wolontariuszy. Już w czasie zbiórki zwracali uwagę, że mieszkańcy wykazują się hojnością.

- Sami się ustawiają w kolejce, nastawienie jest pozytywne, a cel szczytny. Każdy to rozumie i nikogo nie trzeba namawiać. - Byłem akurat z córką, od wielu lat zbieramy, taka malutka puszka, a tyle radości - mówią wolontariusze.

Maciej Mądrowski, szef kołobrzeskiego sztabu wskazuje, że zbiórce nad morzem w końcu sprzyjała także pogoda: - Aura nam wreszcie dopisała i to spowodowało, że ruch ludzi w mieście był większy. Byłem w kilku miejscach, w porcie rybackim, przy molo, pod ratuszem.

To największa w historii Kołobrzegu kwota zebrana do orkiestrowych puszek. Wciąż trwają również internetowe licytacje prowadzone przez miejscowy sztab. Najdroższa z nich to specjalne zaproszenie na Sunrise Festival za które należy zapłacić już ponad 23 tysiące złotych.
Relacja Przemysława Polanina [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty