Liczenie skończyli w niedzielę nocy, doliczyli się pokaźnej sumy i zapowiadają, że to jeszcze nie koniec, a mowa o wolontariuszach świnoujskiego sztabu WOŚP.
- Poszło nam bardzo sprawnie, o godz. 1:30 mieliśmy już wszystko policzone, popakowane i przygotowane do transportu. Mieliśmy 30 osób do liczenia, wolontariuszy zarejestrowanych w naszym sztabie było 197 - dodaje Michalak.
Wiele wskazuje na to, że tegoroczny wynik, nie będzie gorszy od ubiegłego. - Zeszłoroczny wynik to było 334 tys. zł, to było zbierane w dwóch miasta, gmina Międzyzdroje w tamtym roku zbierała z nami - podkreśla Michalak.
Wszystkie aukcje zakończą się w ciągu tygodnia.

Radio Szczecin