Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Maciej Papke [Radio Szczecin]
Porozrzucane znicze, piach i glina na sąsiednich nagrobkach. Taki widok po niedawnym pochówku zastał słuchacz Radia Szczecin, gdy odwiedził Cmentarz Centralny. Jak twierdzi, jedna z firm pogrzebowych bardzo zabrudziła okoliczne groby.
- Wygląda to strasznie. Nie wiem, co będzie, gdy przyjdzie jakaś osoba starsza, słabsza psychicznie i zobaczy - czy ona również tu nie zostanie, to należy zadać sobie takie pytanie. Karygodny sposób przeprowadzenia prac - ocenia słuchacz.

To jest sytuacja niedopuszczalna - mówi rzecznik Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie Paulina Łątka.

- Zakład pogrzebowy został wezwany przez zarządcę. Już dwukrotnie został do tego wezwany, ponieważ pierwsze porządki nam nie odpowiadały. Dzisiaj zakład pogrzebowy ma poprawić to miejsce - zaznacza.

Karą dla firm pogrzebowych, niestosujących się do regulaminu, może być zakaz wjazdu na cmentarz i organizacji pochówku.

Edycja tekstu: Elżbieta Bielecka
To karygodny sposób przeprowadzenia prac - ocenia słuchacz
To jest sytuacja niedopuszczalna - mówi rzecznik Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie Paulina Łątka
Relacja Julii Nowickiej w programie Tematy i Muzyka
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty