Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Do Świąt Wielkanocnych pozostał jeszcze miesiąc; w tym roku wypadają 20 kwietnia. Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Do Świąt Wielkanocnych pozostał jeszcze miesiąc; w tym roku wypadają 20 kwietnia. Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin]
Jaja, smaczna kiełbasa i pieczenie mięsne to najbardziej pożądane produkty w okresie przedświątecznym. Sprawdziliśmy, czy Polacy już zaczęli kupować produkty, które znajdą się na wielkanocnych stołach.
W tym celu odwiedziliśmy Targowisko Miejskie w Świnoujściu.

- Jajka są dostępne na bieżąco. Ludzie kupują białe jajeczka, poszukiwane bardzo. - Ostatnie dwa tygodnie luzu, a później to już będę kupował mnóstwo rzeczy. - Tutaj jest najlepsza kiełbasa. - Najlepszy ruch jest tydzień przed świętami. Wtedy białej kiełbasy schodzi najwięcej... - mówili kupujący i sprzedawcy.

Do Świąt Wielkanocnych pozostał jeszcze miesiąc; w tym roku wypadają 20 kwietnia.

Edycja tekstu: Jacek Rujna
Relacja Joanny Maraszek [Radio Szczecin]
Relacja Joanny Maraszek z audycji "Tematy i Muzyka" [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty