Czas Reakcji
Radio SzczecinRadio Szczecin » Czas Reakcji » ARCHIWUM - 2009
fot. Dorota Frątczak
fot. Dorota Frątczak
Podczas powrotu do domu, tuż na wjeździe na ulicę Duńską zauważyliśmy ciekawe zestawienie znaków, co widać na zdjęciu. Co ciekawe, wisi ono już tam podobno od ponad 2 tygodni. Mam nadzieje, że wielu kierowców nie korzysta z tego „objazdu”.
fot. Słuchacz PR Szczecin
fot. Słuchacz PR Szczecin
Podczas wędrówki rowerowej zapuściłem się na ulicę Łączną. Jest to zaniedbana i zapomniana przez władze uliczka łącząca Żelechowo i Warszewo. Mogłaby być świetnym połączeniem alternatywnym między Żelechowem a Osowem aż po Głębokie i dla wielu odważnych, a zdesperowanych, kierowców jest. Stan jej jest jednak tak fatalny, że faktycznie trzeba desperacji lub samozaparcia aby jej używać.
fot. słuchacz PR Szczecin
fot. słuchacz PR Szczecin
Kilka dni temu szukając miejsca do zaparkowania samochodu w okolicy głównej bramy Cmentarza Centralnego w Szczecinie wjechałam w boczną uliczkę w okolicy Ku Słońcu 22 c-d . Gdy pod płotem zobaczyłam długo poszukiwane miejsce, zaparkowałam samochód. Wysiadając stanęłam nogą na płytę nagrobkową z imieniem, nazwiskiem, dokładną datą urodzin (1976) i datą zgonu (1977)- a więc było to maleńkie dziecko, mała Karolinka...

fot. Pan Krzysztof
fot. Pan Krzysztof