Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
Zaczynamy ten program od krótkiej relacji ze 157. Plener Migawki "Kadry łapane pod koszem". Dzięki uprzejmości klubu King Wilki Morskie Szczecin w niedzielę 4 lutego w hali Netto Arena fotografowaliśmy w trakcie wygranego przez Kinga meczu Orlen Basket Ligi z Arką Gdynia. Wybrane kadry widzicie w tym akapicie i o nich również parę słów mówimy. W tej audycji także relacja i kilka słów od szczecińskich fotoreporterów, których prace tradycyjnie oglądamy na początku roku w Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.
Jak już wiecie, dzięki uprzejmości Wojewody Zachodniopomorskiego oraz jego rzeczniczki i dzięki nieocenionej pomocy studia foto-team.pl zapraszamy na plener z fotografią studyjną. Ustawimy światła we wnętrzach Urzędu Wojewódzkiego na Wałach Chrobrego, sfotografujemy działającą przy DK Słowianin grupę cosplayerów "Smoczy Ród".

UWAGA: Plener jest otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od sprzętu i umiejętności. By zaplanować nasze spotkanie, należy zgłosić swoje uczestnictwo mailem z imieniem i nazwiskiem na adres:

migawka@radioszczecin.pl

Na zgłoszenia czekamy do piątku 16 lutego do godziny 12. Musimy mieć bowiem czas na przygotowanie naszego spotkania. Wszyscy, którzy wyślą zgłoszenia, dostaną informację zwrotną, spokojnie na nią czekajcie!

Prawdopodobnie będziemy Was dzielić na grupy, planujemy, żeby pierwsza z nich zaczęła fotografowanie od godziny 9 w sobotę 24 lutego. Ale to nie jest przesądzone, zobaczymy, ile osób się zgłosi. A wszelkie informacje dostaniecie, jak wspomnieliśmy, w mailu zwrotnym.