Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
Tydzień po tygodniu - plener po plenerze... Ale, jeżeli jest okazja, to ją chwytamy. Tym razem zapraszamy na początek organizowanego przez Radio Szczecin i Baltic Neopolis Orchestra Festiwalu "Mniejszości pod polską flagą". Przybysze z innych krajów często od lat żyją wśród nas, teraz pokażą tradycje i kulturę z całego świata. Rozmawiamy o tym z Katarzyną Lament, Dyrektor Biura Koncertowego Baltic Neopolis Orchestra. I zapraszamy na start Festiwalu w przyszłą niedzielę 24 września. Będzie okazja spróbować sił zarówno w fotografii reporterskiej, jak i koncertowej. Szczegóły w audycji i dziale Aktualności. Sprawdźcie też program imprezy, zapraszamy naturalnie na wszystkie jej wydarzenia!
Cieszymy się, że będzie okazja robić zdjęcia podczas organizowanego przez Radio Szczecin oraz Baltic Neopolis Orchestra festiwalu "Mniejszości pod polską flagą".

Zapraszamy na start imprezy (choć naturalnie polecamy Waszej uwadze wszelkie wydarzenia zaplanowane w programie), czyli w niedzielę 24 września.

Tego dnia spotkamy się dwa razy: około 12.15 na parkingu przy Jasnych Błoniach, aby poczuć się jak fotoreporterzy, którzy robią relację z zaplanowanego na 12.30 otwarcia imprezy. Big band, zespół Szczecinianie, stare samochody - to część atrakcji, jakie są w programie.

A później, o 18.30 przed siedzibą Radia Szczecin, gdy o 19 rozpocznie się występ w naszym Studiu Koncertowym S-1 im. Jana Szyrockiego. Fado, flamenco z udziałem tancerki - to będzie ćwiczenie z fotografii teatralnej i koncertowej.

Jak zawsze zaproszeni są wszyscy chętni, niezależnie od sprżętu i umiejętności!