Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 01.08.21
To było kolejne bardzo ciekawe plenerowe spotkanie - w końcu, jak często macie okazję fotografować turnieje łucznicze? Niezwykle kolorowe to wydarzenie - i, zgodnie z przewidywaniami, ustawieni w rzędzie zawodnicy byli bardzo chętnie kadrowani przez uczestników naszego spotkania. Plener numer 135 przeszedł więc do historii. Oczywiście tutaj także podziękowania dla organizatorów Międzynarodowego Turnieju Łuczniczego Śladami Rybaka z Akademia Łucznictwa i Sportów Strzeleckich "Defmar". Tradycyjnie w audycji parę słów na temat kadrów, które widzicie w tym akapicie - a poniżej, w Galerii Migawki, wszystkie ujęcia. Naturalnie warto obejrzeć.
.
Tym razem zapraszamy na Plener Migawki z fotografią sportową. Można też poćwiczyć fotoreporterkę. Za tydzień w Policach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "Śladami Rybaka". Impreza rozpocznie się już w piątek, szczegółowy program znajdziecie na stronie organizatora. I jeżeli będziecie mieli czas i ochotę, to można fotografować cały weekend.

Natomiast na 135. Plenerze Migawki spotkajmy się w niedzielę 25 lipca o godzinie 10 przed stadionem OSiR w Policach przy ulicy Piaskowej 97. Ubierzcie kamizelki odblaskowe, dzięki temu organizatorzy będą wiedzieli, że jesteście z grupy Pleneru Migawki.

Na zawody do Polic przyjedzie czołówka polskich zawodników, będą też goście z innych krajów. W ramach imprezy będzie także prowadzona zbiórka dla chorej na SMA Ingi.

Plener, jak zawsze, jest otwarty dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności.