Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 18.07.21
Uczestnicy Plenerów Migawki mieli już okazję fotografować mecz futbolu amerykańskiego, mistrzostwa na ergometrach wioślarskich, piłkę wodną, piłkę ręczną... A co powiecie na łucznictwo? Spróbujemy swoich sił w przyszły weekend. W Policach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "Śladami Rybaka". Przydadzą się teleobiektywy, choć inne ogniskowe także mile widziane, w czasie zawodów będą na przykład zbierane środki na pomoc dla chorej na SMA Ingi. O szczegóły opowiada nam organizatorka turnieju, Katarzyna Chmielewska. Spotkamy się w przyszłą niedzielę - szczegóły w audycji, także poniżej na stronie w Aktualnościach Migawki. Możecie także sprawdzić stronę organizatora.
Tym razem zapraszamy na Plener Migawki z fotografią sportową. Można też poćwiczyć fotoreporterkę. Za tydzień w Policach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "Śladami Rybaka". Impreza rozpocznie się już w piątek, szczegółowy program znajdziecie na stronie organizatora. I jeżeli będziecie mieli czas i ochotę, to można fotografować cały weekend.

Natomiast na 135. Plenerze Migawki spotkajmy się w niedzielę 25 lipca o godzinie 10 przed stadionem OSiR w Policach przy ulicy Piaskowej 97. Ubierzcie kamizelki odblaskowe, dzięki temu organizatorzy będą wiedzieli, że jesteście z grupy Pleneru Migawki.

Na zawody do Polic przyjedzie czołówka polskich zawodników, będą też goście z innych krajów. W ramach imprezy będzie także prowadzona zbiórka dla chorej na SMA Ingi.

Plener, jak zawsze, jest otwarty dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności.