Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 02.10.22
Przewrotnie, tę audycję zaczynamy od zapowiedzi kolejnego naszego plenerowego spotkania. O którym ogólnie już mówiliśmy, natomiast teraz przekazujemy dokładne informacje: że mecz piłkarek Pogoni Szczecin odbędzie się w sobotę 15 października o godzinie 14.30, więc my spotkamy się wcześniej, o 14. Oczywiście 146. Plener Migawki będzie otwarty dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności - tylko KONIECZNIE WEŹCIE KAMIZELKI ODBLASKOWE. Później w audycji krótka relacja z Pleneru numer 145., który odbył się w ostatni piątek miesiąca, 30 września w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec. Podczas organizowanego przez Szczecińską Agencję Artystyczną Festiwalu Młodych Talentów ćwiczyliśmy fotografię koncertową.
W sobotę 15 października będziemy mieli okazję ćwiczyć fotografię sportową. Przydadzą się długie obiektywy, szybki refleks i panowanie nad ustawieniami aparatu, szczególnie nad czasem migawki.

Spotkamy się w sobotę 15 października o godzinie 14 przed wejściem na stadion od ulicy Karłowicza. O 14.30 rozpocznie się spotkanie w piłkarskiej ekstraklasie kobiet między Pogonią Szczecin a KKP Bydgoszcz.

Plener Migawki otwarty jest dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności.

Bardzo ważne: KONIECZNIE WEŹCIE ZE SOBĄ KAMIZELKI ODBLASKOWE!