Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 01.10.23
To plenerowe spotkanie podzielone było na dwie, zupełnie różne części. Co oczywiście widzicie w Galerii Migawki, gdy fotografowaliśmy organizowany przez Baltic Neopolis Orchestra oraz Radio Szczecin Festiwal "Mniejszości pod polską flagą". Zaczęliśmy w południe na Jasnych Błoniach, z typową fotoreporterką, gdy robiliśmy zdjęcia niczym wysłannik jakiegoś medium. A później, wieczorem, koncert w Studiu Koncertowym S-1 im. Jana Szyrockiego w Radiu Szczecin. Czyli zupełnie inna fotografia i inne wyzwanie, równie trudne jak to wcześniejsze. W audycji kilka słów o kadrach, które widzicie w tym akapicie - i gorąco polecamy wszystkie Wasze kadry w Galerii Migawki.
Cieszymy się, że będzie okazja robić zdjęcia podczas organizowanego przez Radio Szczecin oraz Baltic Neopolis Orchestra festiwalu "Mniejszości pod polską flagą".

Zapraszamy na start imprezy (choć naturalnie polecamy Waszej uwadze wszelkie wydarzenia zaplanowane w programie), czyli w niedzielę 24 września.

Tego dnia spotkamy się dwa razy: około 12.15 na parkingu przy Jasnych Błoniach, aby poczuć się jak fotoreporterzy, którzy robią relację z zaplanowanego na 12.30 otwarcia imprezy. Big band, zespół Szczecinianie, stare samochody - to część atrakcji, jakie są w programie.

A później, o 18.30 przed siedzibą Radia Szczecin, gdy o 19 rozpocznie się występ w naszym Studiu Koncertowym S-1 im. Jana Szyrockiego. Fado, flamenco z udziałem tancerki - to będzie ćwiczenie z fotografii teatralnej i koncertowej.

Jak zawsze zaproszeni są wszyscy chętni, niezależnie od sprżętu i umiejętności!