Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 15.05.22
Oczywiście zaczynamy od krótkiej relacji nagranej w czasie rozpoczęcia naszego najnowszego spotkania ze słuchaczami Migawki. 141. Plener Migawki w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach mógł się odbyć dzięki pomocy wicemarszałka województwa Olgierda Kustosza oraz dyrektora Zygmunta Siarkiewicza. Później odwiedzamy Miejski Ośrodek Kultury w Policach, tam można oglądać wystawę Bogdana Dziworskiego "f/5.6" o której opowiada Tomasz Łój. I oczywiście krótko omawiamy zdjęcia ze 141. Pleneru które widzicie w akapicie z tą audycją.
Dzięki pomocy wicemarszałka województwa Olgierda Kustosza oraz uprzejmości dyrektora Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach Zygmunta Siarkiewicza zapraszamy do fotografowania pięknej wiosny w tym niesamowitym parku!

Spotykamy się przed wejściem do Ogrodu w niedzielę 8 maja o godzinie 9. Zaproszeni są wszyscy chętni niezależnie od sprzętu i umiejętności. Nasz cel, to sfotografowanie budzącej się do życia przyrody, gatunków z różnych krajów i kontynentów.

Jednocześnie przypominamy, że w maju widzimy się także w Teatrze Lalek "Pleciuga" - o szczegółach plenerów teatralnych będziemy jeszcze informować.