Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 27.09.20
Wreszcie Plener Migawki! I do tego w TAKIM wnętrzu! Gdy byliśmy tam 10 lat temu, na 12. Plenerze Migawki (tu znajdziecie tę Galerię), skupialiśmy się na fotografii modelek w tym jakże ciekawym wnętrzu. Tym razem jednak modelek nie będzie - a może inaczej, będzie jedna... Piękna Willa Lentza... Odrestaurowane wnętrza robią ogromne wrażenie, w audycji po Willi oprowadza nas Miejski Konserwator Zabytków Michał Dębowski (dziękujemy za pomoc wydziału kultury szczecińskiego urzędu miasta). Plener odbędzie się w sobotę 3 października. Słuchajcie uważnie audycji, bo żebyśmy wiedzieli ilu osób się spodziewać (a mamy pandemię), prosimy o wysyłanie maili ze zgłoszeniem udziału. Szczegóły w audycji i niżej w dziale Aktualności.
Dzięki uprzejmości i pomocy Wydziału Kultury szczecińskiego Urzędu Miasta będziemy mieli okazję sfotografować niesamowicie odrestaurowane wnętrza jednego z najpiękniejszych budynków w naszym mieście! W Willi Lentza byliśmy przed... 10 laty, wtedy w tych - jeszcze nie odnowionych - salach fotografowaliśmy modelki.

Teraz modelka jest jedna - czyli sama Willa Lentza. Zapraszamy na 131. Plener Migawki, odbędzie się w sobotę 3 października.

Oczywiście musimy pamiętać o obostrzeniach związanych z pandemią - maseczki będą wymagane. Plener oczywiście jest otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od sprzętu i umiejętności, ale musimy wiedzieć, ilu osób możemy się spodziewać. Dlatego poprosimy o wysyłanie zgłoszeń DO ŚRODY 30 września, do godziny 20 na maila:

migawka@radioszczecin.pl

W zależności od zainteresowania będziemy Was, uczestników Pleneru, dzielić na grupy (bądź nie). W czwartek 1 października dostaniecie od nas maila zwrotnego z dokładną informacją, na którą zapraszamy na Plener. Początek planujemy o godzinie 10 w sobotę 3 października.