Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2023 - Migawka » ARCHIWUM 2023, listopad
Artur Magdziarz
Artur Magdziarz
MIGAWKA-Program z 11.11.23
W minionym tygodniu odszedł od nas szczeciński fotografik Artur Magdziarz. Był doskonale znany wśród pasjonatów w Szczecinie, nie tylko jako niezwykle utalentowany twórca, ale też jako człowiek wielkiej wiedzy o Jego ulubionej sztuce, którą tak chętnie się dzielił.

W latach 2008-2013 współtworzył także Migawkę w Radiu Szczecin. To On, między innymi, wymyślił Plenery Migawki, to także Artur określił ich ramy, które obowiązują do dzisiaj. Także na naszej antenie opowiadał o swojej pasji i zarażał chętnych entuzjazmem do fotografii.

Będzie Go bardzo brakować.

W studiu spotkali się Anna Niemiec, Marek Grum, Jan Monkiewicz i Robert Stachnik, aby wspominać Artura Magdziarza. Wydaje się także, że to nie jedyna audycja, jaką poświęcimy Jego osobie, bo na swojej fotograficznej drodze spotkał wielu pasjonatów, którzy mogą przypominać tę wyjątkową postać wśród szczecińskich twórców.

Ostatnie pożegnanie Artura Magdziarza odbędzie się w poniedziałek 13. listopada o godzinie 13 w kaplicy na szczecińskim Cmentarzu Centralnym.