Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

źródło: https://sksg.szczecin.pl/2020/09/rozwiazuje-sie-kolejny-worek-z-medalami-czesc-z-nich-przypadly-naszym-zawodnikom.
źródło: https://sksg.szczecin.pl/2020/09/rozwiazuje-sie-kolejny-worek-z-medalami-czesc-z-nich-przypadly-naszym-zawodnikom.
Rzut oszczepem, skok w dal, pchnięcie kulą, bieg, a także skok wzwyż - w tych dyscyplinach triumfowali zawodnicy Korony Szczecin podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Osób Głuchych.
- Nasza reprezentacja wróciła z Lublina w poniedziałek w nocy i choć podróż była męcząca, to humory dopisywały - mówi rzecznik prasowy klubu, Piotr Lipski. - Naszym zawodnikom udało się zdobyć aż 25 medali, w tym 13 złotych, 9 srebrnych i 3 brązowe. Mimo dużej odległości i zmęczenia dojazdem na drugi koniec Polski forma się utrzymała.

- Klub Korona nie ma ani chwili odpoczynku. Grafik jest napięty - dodaje Lipski. - Już za tydzień nasi siatkarze z Korony ruszają do Radomia na eliminacje do Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Na początku grudnia organizujemy również Mistrzostwa Polski niesłyszących w piłce halowej.

Korona Szczecin powstała w 2012 roku.
- Nasza reprezentacja wróciła z Lublina w poniedziałek w nocy i choć podróż była męcząca, to humory dopisywały - mówi rzecznik prasowy klubu, Piotr Lipski.
- Klub Korona nie ma ani chwili odpoczynku. Grafik jest napięty - dodaje Lipski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty