Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Michał Kucharczyk. Fot. Pogoń Szczecin
Michał Kucharczyk. Fot. Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin bez Michała Kucharczyka w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Piłkarz Dumy Pomorza nie może grać w europejskich pucharach, ponieważ jest zawieszony na pięć spotkań.
Kara dla Kucharczyka to efekt czerwonej kartki, jaką zawodnik otrzymał 16 sierpnia 2018 roku reprezentując Legię Warszawa w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy z luksemburskim Dudelange. Stołeczna drużyna po tym starciu odpadła wówczas z europejskich rozgrywek i "Kuchy King" dopiero teraz może odpokutować winy.

Decyzja europejskiej federacji dotycząca zawieszenia Kucharczyka na pięć spotkań jest ostateczna i Pogoni nie przysługuje droga odwoławcza. Michał Kucharczyk ewentualnie będzie mógł zagrać w Lidze Konferencji Europy dopiero w rewanżowym meczu IV rundy eliminacji pod warunkiem, że Pogoń poradzi sobie z dwoma rywalami we wcześniejszej fazie pucharowej rywalizacji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty