Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

fot. PAP/EPA/YOAN VALAT
fot. PAP/EPA/YOAN VALAT
Pierwszy trener Mai Chwalińskiej jest dumny z osiągnięć tenisistki, która w sobotę wystąpi w finale wielkoszlemowego turnieju French Open.
Paweł Kałuża powiedział Polskiemu Radiu, że jest usatysfakcjonowany, widząc, jak daleko zaszła jego podopieczna.

- Jest taka wewnętrzna satysfakcja, że mogłem dołożyć kiedyś małą cegiełkę do tego sukcesu Mai. No i bardzo przyjemnie się ogląda jej mecze. To jest taki piękny, czarodziejski tenis - podkreślał.

Paweł Kałuża dodał, że Maja Chwalińska zawsze była bardzo ambitną zawodniczką. - To była zawodniczka, która zawsze dążyła do celu, który sobie wyznaczyła. Tym celem już od kilkunastu lat były te szczyty tenisowe. No i w Paryżu na tą pierwszą górę już się wspięła. Mam nadzieję, że jutro postawi kropkę nad "i" - powiedział.

Finał turnieju na kortach Rolanda Garrosa odbędzie się w sobotnie popołudnie. Maja Chwalińska zmierzy się z Mirrą Andriejewą. Polka zwyciężyła wczoraj w półfinale. Pokonała Dianę Sznajder w dwóch setach z wynikiem 7:6, 6:4.

Autorka edycji: Joanna Chajdas
Paweł Kałuża powiedział Polskiemu Radiu, że jest usatysfakcjonowany, widząc, jak daleko zaszła jego podopieczna.
Paweł Kałuża dodał, że Maja Chwalińska zawsze była bardzo ambitną zawodniczką.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty