Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Grzegorz Ciechowski. Fot. Andrzej Świetlik
Grzegorz Ciechowski. Fot. Andrzej Świetlik
Lider Fonetyki surowo o show-biznesie. W Radiu Szczecin Przemysław Wałczuk wracał do 2014 roku i kampanii jednej z firm odzieżowych, która promowała ubrania stylizowane na sposób ubierania Grzegorza Ciechowskiego z Republiki.
To skrytykowali muzycy, m.in. Leszek Biolik i Fiolka Najdenowicz, a w piątek w "Rozmowach pod Krawatem" odpowiadał Przemysław Wałczuk, który zajmuje się wizerunkiem zmarłego kilkanaście lat temu Ciechowskiego.

- To są takie social mediowe gadki. Tak naprawdę warto powiedzieć to na głos: Republika nigdy nie miała żadnych propozycji reklamowych. Muzycy lubią czasami trochę ubarwiać sytuacje po to, żeby było bardziej gwiazdorsko - mówi Wałczuk.

Jak dodawał Wałczuk, gdyby lider Republiki dostał dobrą propozycję użycia jego muzyki w reklamie, to by ją przyjął.

W 2018 roku mija 35 lat od wydania pierwszej płyty legendarnej grupy Grzegorza Ciechowskiego. Jeśli macie ochotę powspominać, zapraszamy na 19:00 na radioszczecin.pl. Tam transmisja koncertu ze studia S-1 Radia Szczecin. Zagra zespół "Fonetyka", na którego albumie znalazły się niewykorzystane wcześniej teksty Grzegorza Ciechowskiego.
W piątek w "Rozmowach pod Krawatem" o kampanii jednej z firm odzieżowych odpowiadał Przemysław Wałczuk, który zajmuje się wizerunkiem zmarłego kilkanaście lat temu Ciechowskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty