Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Wszyscy kierowcy korzystają z myjni bezdotykowych, które rozlokowane są w wielu zakątkach kraju. Obserwuje się też zwiększone zainteresowanie tym tematem jako sposobem na biznes. Zastanawiasz się, czy otwarcie takiego punktu w Twojej okolicy może przynieść Ci zarobek? Sprawdź, jak dokładnie działa myjnia bezdotykowa, na jakie zarobki warto liczyć i czy warto otworzyć!

Myjnia bezdotykowa wymaga przede wszystkim terenu, przestrzeni. Nie można jej postawić byle gdzie, trzeba mieć na to odpowiednią działkę. Najkorzystniej myjnię usytuować nieopodal drogi. Świetnie w tym celu sprawdzi się droga krajowa, ewentualnie droga wojewódzka. Takie usytuowanie myjni może być gwarancją szerszego zainteresowania.

Czy warto otworzyć myjnię bezdotykową?

Myjnia bezdotykowa stała się w ostatnim czasie dochodowym biznesem. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na otwarcie takiego właśnie punktu. Warto mieć jednak na uwadze, że o tym, ile taka myjnia zarobi, decyduje sporo różnorodnych czynników.

Kluczową kwestią jest lokalizacja. Warto postawić na miejsce, w którym nieustannie odbywa się ruch pojazdów. Jeśli chcesz, by w Twojej myjni pojawiła się rzesza klientów, koniecznie postaw na dobre położenie myjni. Wtedy najprawdopodobniej nie będzie potrzebna żadna dodatkowa reklama. Fantastycznym miejscem na zlokalizowanie myjni bezdotykowej są okolice galerii handlowych bądź stacji paliw.

Postawienie własnej myjni bezdotykowej wymaga również sporego zaangażowania, zwłaszcza na początku. Najtrudniejszy etap to przede wszystkim budowa myjni. Proces ten jest żmudny, czasochłonny i skomplikowany w wielu przypadkach. Należy uzyskać liczne zezwolenia oraz załatwić sporą ilość formalności.

Jak dużo można zarobić na myjni bezdotykowej?

Nie da się postawić pytania "ile zarabia myjnia bezdotykowa?” i uzyskać na nie konkretnej odpowiedzi. Wszystko zależy. Ocena rentowności danego biznesu wymaga wzięcia pod uwagę wielu zmiennych: szacowanego ruchu, liczby stanowisk, kosztów stałych oraz kosztów jednego impulsu. Średnie dane pokazują, że budowa myjni 2-stanowiskowej to koszty rzędu 250 tys. złotych.

Gdzie zakupić myjnię bezdotykową?

Jeśli interesuje Cię temat myjni, koniecznie pogłębiaj go, szukaj rzetelnych informacji oraz opcji. Zobaczysz, jak spory musisz mieć budżet, aby biznes w ogóle powstał i mógł dawać jakiekolwiek zyski. Opcji jest wiele, możesz więc wybrać to, na co Cię realnie stać. Warto pamiętać także o wszelkich dofinansowaniach czy kredytach — inwestycja w biznes niejednokrotnie okazuje się trafieniem w 10, a nawet lepiej, gdyż można się na takiej myjni nieźle wzbogacić.

Skonfiguruj i wyceń swoją myjnię! Sprawdź!

Rozważając zakup solidnej myjni bezdotykowej, weź pod uwagę przede wszystkim sprawdzonego, profesjonalnego producenta. Rzetelna firma może okazać się gwarancją jakości, a oferta z pewnością odpowie na wszystkie Twoje oczekiwania! Nie poddawaj się na samym początku – zdecyduj się na taki biznes i ciesz się regularnym dochodem!

Artykuły sponsorowane

12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty