Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Policyjni płetwonurkowie kolejny dzień szukają 3,5-letniego chłopca.
Dziecko zaginęło w poniedziałek wieczorem w Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku. Chłopiec bawił się przy ojcu na ogródkach działkowych. W ich pobliżu znajduje się rzeka.

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska powiedziała, że w czwartek będą wznowione poszukiwania w korycie rzeki oraz na terenie ogródków działkowych. Został obniżony poziom wody w rzece, aby płetwonurkowie mieli łatwiejszy dostęp do dna.

Zaginiony Kacper był ubrany w czarne spodnie bojówki, koszulkę w biało-czerwone paski z rysunkiem Myszki Miki i szare buty sportowe.
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska powiedziała, że w czwartek będą wznowione poszukiwania w korycie rzeki oraz na terenie ogródków działkowych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty