Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

źródło: pixabay.com / geralt
źródło: pixabay.com / geralt
Rosja i Ukraina zbliżyły swoje stanowiska w kwestiach drugoplanowych, natomiast nie ma porozumienia w "kluczowych tematach politycznych" - twierdzi szef rosyjskiej delegacji negocjacyjnej, Władimir Miedinski.
Rosyjski negocjator mówił, że Federacja Rosyjska podczas rozmów z Ukrainą oczekuje kompleksowych rozwiązań i bez uwzględnienia "całego szeregu zagadnień'' zawarcie porozumienia jest mało prawdopodobne.

Władimir Miedinski poinformował, że negocjacje trwały cały tydzień, od poniedziałku do piątku w formie wideokonferencji i będą kontynuowane w sobotę.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty