Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz

Fot. pixabay.com / edu_castro27 (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / edu_castro27 (CC0 domena publiczna)
Izraelskie wojsko ostrzelało obóz dla palestyńskich uchodźców w mieście Dżanin na Zachodnim Brzegu Jordanu.
Według informacji Palestyńczyków, zginęły co najmniej 3 osoby, są ranni. Strona izraelska twierdzi, że wojsko ostrzelało budynek, w którym mieściło się centrum dowodzenia palestyńskich bojowników i że nalot miał charakter antyterrorystyczny.

Nad miastem unoszą się kłęby czarnego dymu. Palestyńczycy palą opony, by uniemożliwić izraelskiemu wojsku identyfikację celów do ostrzału. Z meczetów, gdzie odprawiane są poranne modły, islamscy duchowni wzywają do wsparcia palestyńskich bojowników.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty