Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Karol Nawrocki podczas wizyty w Zakopanem chwalił nie tylko zalety krajobrazowe regionu, ale również profesjonalizm tamtejszej branży turystycznej.
Wielki potencjał turystyczny Małopolski, a szczególnie Podhala, sprawia, że ruch turystyczny zwiększa się tam o 20 procent rocznie. Kandydat w wyborach prezydenckich popierany przez Prawo i Sprawiedliwość wyraził nadzieję na dalszy dynamiczny rozwój turystyki w tym regionie.

W pierwszym dniu ferii zimowych Karol Nawrocki życzył wszystkim dzieciom i rodzinom dobrego wypoczynku. Zwrócił uwagę, że najbliższe tygodnie to czas wytężonej pracy dla wszystkich przedsiębiorców z branży turystycznej.

Edycja tekstu: Michał Król

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty