Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 10.12.23
Przez wiele lat fotografował najważniejsze wydarzenia w mieście. Ma też ogromne archiwum zdjęć sportowych. Marek Biczyk zdecydował o przekazaniu ponad 150 tysięcy swoich negatywów do Archiwum Państwowego w Szczecinie. Żeby je w efekcie udostępnić wszystkim do oglądania. A w drugiej części audycji krótka relacja z rozpoczęcia naszego 156. Pleneru Migawki podczas Narodowego Dnia Tenisa Stołowego. Niełatwa to dyscyplina sportowa do fotografowania, jakie kadry udało się złapać naszym uczestnikom, dowiemy sięe za tydzień.
Tym razem zapraszamy na sportowe spotkanie z fotografią. To nie będzie łatwe zadanie, ale spróbujmy zmierzyć się z robieniem zdjęć podczas organizowanego także w Szczecinie "Narodowego Dnia Tenisa Stołowego". W naszym mieście pieczę nad wydarzeniem sprawuje Stowarzyszenie Gryffin's Spin, któremu dziękujemy za pomoc w przygotowaniu 156. Pleneru Migawki.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 grudnia, start o 9.30 w w Hali Sportfit Ekko przy ulicy Struga 15. Tutaj znajdziecie program imprezy (może ulegać jeszcze drobnym modyfikacjom), wiadomości szukajcie też na profilu Stowarzyszenia Gryffin's Spin.

Plener - jak zawsze - otwarty jest dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności. Natomiast, żebyśmy wiedzieli, ilu osób możemy się spodziewać, prosimy o zgłoszenia mailem: imię i nazwisko na adres

migawka@radioszczecin.pl

Jeżeli będzie wielu chętnych, podzielimy Was na grupy, żeby był większy komfort fotografowania, bo hala w której rozegrane zostaną zawody ma swoje ograniczenia.