Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Restauracja Sowa & Przyjaciele. źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Sowa#/media/File:Restauracja_Sowa_i_Przyjaciele_w_Warszawie.JPG
Restauracja Sowa & Przyjaciele. źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Sowa#/media/File:Restauracja_Sowa_i_Przyjaciele_w_Warszawie.JPG
Ja zawsze mówię co myślę - zaznacza Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz nagrany w restauracji "Sowa & Przyjaciele". W środę kolejną część nagrań opublikowała Telewizja Polska Szczecin.
Podczas rozmowy ze Stanisławem Gawłowskim i Krzysztofem Kwapiszem marszałek Olgierd Geblewicz dokonuje oceny ówczesnego gabinetu Donalda Tuska.

OLGIERD GEBLEWICZ: (...) Powiem ci jedną rzecz. Ja im strasznie współczuję. Oni w strasznie chu**wym rządzie pracują. (śmiech)

GŁOS NIEROZPOZNANY: Niestety masz rację ku**a.

OLGIERD GEBLEWICZ: Naprawdę, ja bardzo. Wiadomo, że my (...)

STANISŁAW GAWŁOWSKI: Friendy?

OLGIERD GEBLEWICZ: Friendy. Ale z Elą. Naprawdę bardzo ją lubisz, i ja już nie raz jej to mówiłem. Znaczy, problem polega na jednej rzeczy. Mianowicie na tym, że to są ludzie, którym się coś chce, a natrafiają na taką rzecz, z którą ja bym sobie nie dał rady intelektualnie. Ja bym pierd***ął drzwiami. Znaczy ja bym popracował 3 tygodnie w tym rządzie i bym pierd***ął drzwiami. Bo tam pracuje taka banda debili, w innych resortach...

KRZYSZTOF KWAPISZ: Połowa gości to są idioci.

OLGIERD GEBLEWICZ: To są goście, którzy nic nie rozumieją ani z ekonomii, ani z prawa. Oni z niczego nie...

KRZYSZTOF KWAPISZ: Jak ich ku**a nie potrząśniesz za jakieś... Kupa debili ku**a. Olgierd ma ku**a świętą rację.

OLGIERD GEBLEWICZ: A mnie, słuchaj. Ja jestem taki akurat, że ja zawsze mówię to co myślę. (...)
OLGIERD GEBLEWICZ: (...) Powiem ci jedną rzecz. Ja im strasznie współczuję. Oni w strasznie chu**wym rządzie pracują. (śmiech) GŁOS NIEROZPOZNANY: Niestety masz rację ku**a.
KRZYSZTOF KWAPISZ: Połowa gości to są idioci. OLGIERD GEBLEWICZ: To są goście, którzy nic nie rozumieją ani z ekonomii, ani z prawa. Oni z niczego nie... KRZYSZTOF KWAPISZ: Jak ich ku**a nie potrząśniesz za jakieś... Kupa debili ku**a. Olgierd ma ku**a św

Dodaj komentarz 17 komentarzy

@ Tommy

Heh wisisz mi czyszczenie monitora bo go sobie oplułem ze śmiechu. ;-)

Ale co się dziwisz? Kazali z centrali grillować nagraniami to grillują. Nie każdy jest Mann'em czy Orłosiem, że "nie musi". Kredyty się same nie spłacą...

Śmieszne jest to że ja tu nie widzę nie wiadomo jakiej karygodnej wypowiedzi. Ok, "męski język" no ale spotkało się kilku kolegów w męskim gronie. A że mówi szczerze? Noooo kumaci ludzi raczej robią w sektorze prywatnym, więc i ocena kadr jakoś nie dziwi jak ktoś nie jest naiwny.

Fucha z politycznego nadania to lep na Misiewiczów, i tak kadry PO były zawsze o lata świetlne lepsze od PiS bo chociaż ideologia przyciąga fachowców.
A kato-narodowa ideologia Pis? Kogo przyciągnie? Prawdziwych patriotów spod znaku ortalionu? No fachowcy :D
Mój kolega nagrał kiedyś telefonem potajemnie dziewczyny w szkolnej szatni a potem sobie wiele razy to odtwarzal w toalecie. Czy w radiu Szczecin nie konczy Wam się już krem do rąk?
No ale dlaczego Wy mi chłopaki z Radia Szczecin wykasowujecie mój komentarz? Polecenie z Warszawy? Czegoś się boicie? Wstydzicie? Już trzeci raz wklejam:
Mój kolega nagrał kiedyś telefonem potajemnie dziewczyny w szkolnej szatni a potem sobie wiele razy to odtwarzal w toalecie. Czy w radiu Szczecin nie konczy Wam się już krem do rąk?
@mpl Kadry PO lepsze od PiS-u? Chyba żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Prawdę widać po efektach pracy jednych i drugich. "Dokonania" PO przez osiem lat mają się nijak do pracy jaką wykonał PiS przez trzy lata.
Ja? w alternatywnej rzeczywistości? PiS zadłuża nas na potęgę w czasie prosperity. PO przeprowadziło kraj przez bessę bez miliardów do spłacenia przez kolejne pokolenia. Ta zielona wyspa to był gospodarczy fakt. Po prostu.
Tak więc tak, kadry PO to mistrze względem Pis. Rozdawać każdy głupi umie. Ot całe dokonania Pis - rozdawnictwo i grabież na niespotykaną skalę. Pamiętasz nagrody? Wiesz że nadal ich nie oddali? A misiewicze? ehh
A zaraz wylądujemy poza Unią i z partnerów gospodarczych będziemy mieli Białoruś i Rosje. Genialni stratedzy no naprawdę.

Kadry PIS = Macierewicz, Misiewicz, Suski, Czarnecki, Minister San Escobar....
@mpl...No widzisz, problem polega na tym czy polacy bardzo chcieli wejść do UE czy to UE chciała wejścia polski do jej struktur !? Do dziś wmawia się Narodowi że gdyby nie UE to byś na dowód osobisty do Niemiec nie pojechał ...a to jest bzdura bo to reguluje układ z Schengen !
Kiedy dziś robotnik odzyskuje godność to jest atakowany poprzez siły z UE. A skoro UE to taki raj w europie to dlaczego jest tak źle w Hiszpanii czy Portugalii...No widzisz; "wampir" zawsze chce wyssać krew do końca a tutaj nagle "planowany trup" zaczyna nagle wierzgać nogami.
Więc szukamy dalej na wschód świeżej krwi; problem w tym że Wschodnia Ukraina zalatuje już czosnkiem i istnieje też groźba wbicia osikowego kołka !! Rozumiesz ?
Radio PISzczecin wreszcie napisało prawdę - w obecnym rządzie pracuje banda debili. Kropka.
@mpl Nie wiesz o czym mówisz. PO zadłużyło Polskę bardziej niż za Gierka. Pomimo tego, że wyprzedawali majątek narodowy za bezcen i zabrali Polakom 150 miliardów z OFE. Ale czemu się dziwić, jeżeli przez swoją nieudolność i zaniechanie pozwolili mafiom vatowskim ukraść ze skarbu państwa przez osiem lat swoich pseudo rządów 400 miliardów złotych. Pomoc dzieciom i seniorom jest bardzo dobrym programem finansowanym z uszczelnionego systemu podatkowego. Dzięki temu do budżetu wpływa rocznie dodatkowo kilkadziesiąt miliardów złotych. Wbrew słowom Rostowskiego z PO, że tych pieniędzy nie ma i nie będzie. Mówisz o nagrodach dla polityków PO, czy PiS-u? Bo politycy PiS-u swoje zasłużone nagrody oddali. Znam z mediów jednego Misiewicza, innych nie. Unię opuści UK, o wyjściu Polski słychać w TVN i z Czerskiej, ale to nie są wiarygodne źródła informacji.
@18:53 Słowa o debilach w rządzie PO powiedział Geblewicz. Radio Szczecin je tylko cytuje.
@ Nomis

? Tak! Polacy bardzo chcieli wejść do Unii. Polacy! Nie rząd. Nie wiem skąd bierzesz swoje rewelacje ale o wejsciu do Unii zdecydowało referendum w 2003 roku w którym prawie 80% głosujących powiedziało tak. Więc może nie gadaj oczywistych bzdur?
@ Nomis

A przy okazji. Tak bardzo źle w np Hiszpanii? Byłeś? Ja byłem. Ich bardzo źle jest nadal lepsze niż średnio u nas czy genialnie bardziej na wschód.Więc o czym mowa? A pomyślałeś jak by wyglądała sytuacja jakby nie byli w Unii? Unia to nie raj, zgoda. Ale i tak lepiej być w niej jak poza. Zresztą zaraz będzie przykład na UK jak to wygląda. Już odczuwają bardzo poważne skutki a to dopiero początek...
@Patriota

Powtarzasz bzdurną propagandę z TVPis.
I to na każdym kroku.
Nagrody? Te de facto nienależne miliony wzięte przez rząd Pis? No rzuć linkiem do potwierdzeń przelewów nawet do Caritasu nie mówiąc już do budżetu (bo nie z Caritasu wzięli) co? Bo ja jakoś nigdzie nie widziałem. Pogadali i tyle. Jak zawsze.

Uszczelnianie VAT? Czyli JPK które powstało za czasów PO tylko wprowadzono je później? Ok jakaś to zasługa PIS ale czy taka wielka?

Ja tam misiewiczów widzę w każdej spółce skarbu państwa...
itd itd...

No ale z czym ja dyskutuje. Papką propagandową....
Poziom arogancji i buty Gebewicza zaskakuje. W szczególności, ze on kazdy swoj awans polityczny zawdzięczał skompromitowanemu Gawlowskiemu, ktory nie wiedziec czemu go holował i wpadkom swoich politycznych kolegów, vide kazus Michała Łuczaka. Geblewicz, a miało być tak pieknie...
Chłopaki, nie macie jeszcze jakiejś taśmy? Ta już wisi cały dzień. Dwa dni do wyborów. Błagam, dzwońcie do Kurskiego, Perejry albo sami nagrajcie.
Ja jestem pisiorem oczywiście, i szarańczą, ale zaskoczę tutaj mile totalną opozycję, zgadzam się całkowicie z opinią pana Geblewicza i innych aparatczyków PO , o rządzie PO-PSL w 100 % tach nawet.
metoda z TVPis - jechać codziennie z tą samą wiadomością, w końcu nawet największa bzdura stanie się faktem.

Jutro na pierwszej stronie Radia: kolejne taśmy Geblewicza (jak mówi prezes, Morawiecki tak sobie tylko gaworzył, Geblewicz się skompromitował i powinien odejść) - tak to prawo i sprawiedliwość wygląda wg małego trolla i jego sekty - my możemy, oni nie. Oni są złodziejami, mafiozami, zdrajcami, ale tylko ONI, my mamy swoje wtopy non stop, ale one się nie liczą, bo robią je "uczciwi Polacy"
@mpl A skąd niby mam mieć potwierdzenie przelewów? Nie jestem politykiem PiS-u i nie mam dostępu do takich danych. Co z tego, że JPK "powstał" za PO, skoro leżał w szufladzie, a mafie vatowskie w tym czasie ukradły z budżetu państwa 400 miliardów. Za taki skandal należy się winnym kryminał. Zmiany uszczelniające pobór akcyzy wprowadzono dopiero za rządów PiS, wprowadzając w 2016 roku tzw. pakiet paliwowy. Sławomir Siwy ze Związku zawodowego Celników powiedział „Nam nie można było ruszać paliw. Myśmy alarmowali już za poprzedniej władzy, czyli PO, że te paliwa wjeżdżają i są sprzedawane bez VAT-u i nie można było tego ruszać”. W wywiadzie dla portalu „wPolityce” Sławomir Siwy powiedział „część urzędników ministerstwa finansów działała niejako w kooperacji z szarą strefą, tworzyli prawo, wytyczne i procedury tak, aby korzystały z tego grupy przestępcze”. Ja "Misiewiczów" nie widzę. Obecnie zostały wyprowadzone z zapaści do której doprowadzono za PO; LOT, PŻM, Polska Grupa Górnicza, Przewozy Regionalne. Zrepolonizowano PKO, Elektrownię Połaniec, Polskie Koleje Linowe. Więc w końcu dużo dobrego się teraz dzieje. I to nie jest, w przeciwieństwie do sloganu o "Misiewiczach", żadna "papka propagandowa", tylko twarde fakty.
Jakie znowu fakty? Faktami byłyby potwierdzenia przelewów np a nie ktoś coś powiedział ("paliw nie można było ruszyć"). Skoro była mafia to gdzie skazani, ba gdzie oskarżeni? Papka misiu papka.

Stały chwyt Kaczyńskiego "oni coś tam zrobili" ale dowodów nie ujawnie. "Oddaliśmy nagrody ale potwierdzeń przelewów nie pokażemy" (nawiasem mówiąc nagrody dawali sobie latami a przestali jak ich PO złapało za rękę i obiecali oddać z ostatniego roku - tylko z ostatniego a i tak nie oddali).

Nawet z tym Vatem mieszasz. Wzrost wpływów VAT rok do roku w 2018 z danych do maja to 2,8%. A pamiętajmy że większość to nie wpływ uszczelniania tylko dobrej koniunktury. I to są fakty.

Nie mówiąc o tym że sukces uszczelniania - bo to jest sukces nikt rozsądny temu nie przeczy chodzi tylko o uczciwe postawienie sprawy - i okres hossy na rynku został przejedzony na 500+ i inne kupowanie głosów. A hossa się skończy. Zostaną za to pobrane kredyty do spłacenia. Nawet Pinokio Morawiecki (skazany za kłamstwo przypominam) przyznaje że na 500+ się zapożyczyliśmy na potęgę. I co? Wiesz o ile zwiększyła się dzietność? Prawie wcale. A miliardy poszły.... i trzeba będzie je oddać.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty