Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

- Z tych rozmów wynika, że Platforma Obywatelska jest partią absolutnie zdegenerowaną - oceniła Jacyna-Witt. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
- Z tych rozmów wynika, że Platforma Obywatelska jest partią absolutnie zdegenerowaną - oceniła Jacyna-Witt. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Platforma Obywatelska jest partią absolutnie zdegenerowaną, jeżeli ma takich liderów jak Olgierd Geblewicz - oceniała w "Rozmowie pod krawatem" Małgorzata Jacyna-Witt.
Komentując ujawnione, nielegalne nagrania z restauracji "Sowa & Przyjaciele" - najpierw te, w których szef szczecińskiej PO Olgierd Geblewicz z biznesmenem rozmawia o głosowaniu w szczecińskiej radzie miasta (korzystnym dla właścicieli Galaxy), a na innych taśmach nazywa rząd PO-PSL "debilami" - Małgorzata Jacyna-Witt porównała polityka "opozycji totalnej" do... zupy pomidorowej.

- Przez wszystkie te lata próbuje być piękny, miły, serdeczny, ciepły... i nagle okazuje się, że jest to człowiek cyniczny i wyrachowany, który pod płaszczykiem tych właśnie miłych uśmiechów zdobywa wszystko w naszym regionie, a jednocześnie ma swoje zdanie na temat PO. Z tych rozmów wynika, że Platforma Obywatelska jest partią absolutnie zdegenerowaną - oceniła Jacyna-Witt.

Lokalni politycy PiS i SLD oczekują od Geblewicza "honorowego zachowania", czyli dymisji.

Z kolei sam Geblewicz, pytany o "debili z rządu PO-PSL", wyjaśniał Radiu Szczecin, że gdy nagrano rozmowę starał się o 20 mln złotych na szpital dziecięcy w Zdrojach. Ale funduszy ostatecznie nie dostał po "niezrozumiałej decyzji" w jednym z ministerstw i stąd płynęło jego rozgoryczenie.
- Przez wszystkie te lata próbuje być piękny, miły, serdeczny, ciepły... i nagle okazuje się, że jest to człowiek cyniczny i wyrachowany, który pod płaszczykiem tych właśnie miłych uśmiechów zdobywa wszystko w naszym regionie, a jednocześnie ma swoje zdan

Dodaj komentarz 8 komentarzy

Ojej, nie dotarły jeszcze świeże taśmy na dziś. No trudno muszą wystarczyć pomyje wylewane przez Jacynę. Jak się dostanie do sejmiku to będziemy mieli codziennie przez pięć lat. Ale przecież wszyscy tego chcemy. Zatykać nosy i pełne zanurzenie.
Jestem ciekaw kto dziś wrzuci granat do przedwyborczego szamba i kogo mocniej obryzga? Czy ma ktoś jeszcze jakiś granat , który zostawia na koniec ? Jeszcze tylko do jutra jest okazja bo później już cisza wyborcza i nudne wrzucanie kartek do urn.
Dymisja na kilka dni przed wyborami to musztarda po obiedzie, a raczej po zupie pomidorowej. Poza tym, wyborcy już przywykli, że na plakatach widzi się miłe, serdeczne, piękne twarze, a potem słyszy się, że któraś z nich np. zachowuje się agresywnie wobec kierowcy autobusu.
Ojoj, pseudoniezależna Jacyna znowu kogoś krytykuje i obraża - w sumie robi to od lat. Swoją drogą to czemu nie krytykuje pobierania olbrzymich wynagrodzeń przez zarządy spółek państwowych które przynoszą milionowe straty? Ach tak, bo to ona pobiera tą kasę :) Hipokrytką.
To jak nazwać to co robi MJW (oblewanie g...)? Polityczną prostytucją?
Powiedziała przewodnicząca Rady Nadzorczej rozpadającej się stoczni Gryfii, polityk dzisiaj PiS, w przeszłości związany z większością ugrupowań. Ale niezależny :)
Widzę, że tej pani nie tylko ja nie biorę na serio. Ale jakoś się trzyma stołków.
Morski Szczecin.
Gawłowski, Geblewicz, Nitras ... abordaż z samozatopieniem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty