Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Na sformułowanie, że Gawłowski jest politycznym ojcem chrzestnym Geblewicza, ten stwierdził, że "nie jest chłopcem w krótkich spodenkach ani mafiozem". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Na sformułowanie, że Gawłowski jest politycznym ojcem chrzestnym Geblewicza, ten stwierdził, że "nie jest chłopcem w krótkich spodenkach ani mafiozem". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Mówi o nagonce i zapewnia, że fakty wyjdą na jaw - tak szef szczecińskiej Platformy Obywatelskiej ocenia sytuację b. szefa zachodniopomorskich struktur tej partii.
Olgierd Geblewicz w poniedziałkowej "Rozmowie pod krawatem" komentował sprawę Stanisława Gawłowskiego.

Poseł PO usłyszał zarzuty korupcyjne, trzy miesiące przesiedział w areszcie, a w poniedziałek sejmowa komisja zajmie się oświadczeniem posła, który chce zrzec się immunitetu. Wtedy prokuratura będzie mogła postawić kolejne zarzuty.

- Zaręczam, że prędzej czy później fakty będą wychodziły na jaw. To, że jest on [Stanisław Gawłowski - przyp. red.] obiektem nagonki, zresztą nie od dzisiaj, zarówno prokuratury dobrej zmiany, jak ją nazwał pan Ziobro jak i publicznych mediów, to chyba nie jest żadne zaskoczenie - komentował Geblewicz w studiu Radia Szczecin.

Na sformułowanie, że Gawłowski jest politycznym ojcem chrzestnym Geblewicza, ten stwierdził, że "nie jest chłopcem w krótkich spodenkach ani mafiozem".
- Zaręczam, że prędzej czy później fakty będą wychodziły na jaw. To, że jest on [Stanisław Gawłowski - przyp. red.] obiektem nagonki, zresztą nie od dzisiaj, zarówno prokuratury dobrej zmiany, jak ją nazwał pan Ziobro jak i publicznych mediów, to chyba ni

Dodaj komentarz 6 komentarzy

Marszałek chyba nie jest zbyt religijną osobą, skoro nie wie, że ojcem chrzestnym jest się niezależnie od wieku osoby chrzczonej, czyli do końca jej życia, a nie tylko do okresu "krótkich spodenek".
Swoją drogą, skoro tak zaciekle broni obcą osobę, to może rzeczywiście coś w tym jest ;)
Twierdzenie, że Gawłowski ma cokolwiek wspólnego z PiS-m jest kłamstwem i potwarzą!
Przez 3 lata tak szukali haków na PO, że CBA musiała zamknąć Marka Chrzanowskiego, przepraszam... Marka Ch. z Pychy i Szmalu.
W dalszym ciągu pytam się: gdzie jest informacja o liście związkowców z Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia? "Związkowcy z Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia alarmują, że stan firmy jest gorszy, "niż był kiedykolwiek": nie ma pieniędzy na budowę zakontraktowanych lodołamaczy, budowa promu dla PŻB jest "w powijakach" [słynna stępka!], a założenia finansowe są nierealne."
Ani słowa o tym, że radna Jacyna-Witt ustąpiła ze stanowiska przewodniczącej rady nadzorczej Stoczni Remontowej „Gryfia”.
Taki ktoś jak Geblewicz , mowi na lekarzy ...wyliniałe ryje... zostaje jakimś marszałkiem miasta .
to świadczy o tym jaka komuna jaka klika we wszystkich urzędach z Krzystkiem na czele rządzi w Szczecinie !!!
A ja mam nadzieję że panem Geblewiczem też zajmą się kiedyś odpowiednie służby, a wtedy peany obronne w pana imieniu Gawłowski będzie wysyłał już z celi.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty