Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Rolnicy głosują. Gospodarze wybierają swoich przedstawicieli do Izb Rolniczych. Swój głos można oddać w urzędzie miasta lub gminy.
Z każdej gminy wybieranych jest dwóch przedstawicieli. Głosowanie odbywa się w około 50% gmin w regionie. Izba Rolnicza, to tak zwany samorząd rolniczy. Jej przedstawiciele reprezentują gospodarzy w rządowych agencjach, czy też na przykład, podczas sejmowych komisji. Izba to ważny organ dla rolników, powinna być tak silna jak przed wojną - zachęca do udziału w wyborach Edward Kosmal z Solidarności Rolniczej.

- Izby Rolnicze powinny organizować środowisko rolnicze. Przede wszystkim, czynny udział w stanowieniu prawa. Izby powinny powoływać komisje problemowe. Izba Rolnicza posiada dość duży majątek, ogromne pieniądze - podkreślał Kosmal.

Głosowanie trwa do godziny 18. Szczegóły głosowania dostępne są na stronie internerowej zachodniopomorskiej izby rolniczej.
Izba to ważny organ dla rolników, powinna być tak silna jak przed wojną - zachęca do udziału w wyborach Edward Kosmal z Solidarności Rolniczej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty