Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin/Archiwum]
Trzy lata zakazu stadionowego oraz siedem i pół tysiąca złotych grzywny. Taki wyrok usłyszał w poniedziałek kibic Pogoni Szczecin, który - mimo zakazu stadionowego - próbował obejrzeć na żywo sobotni mecz Dumy Pomorza z Wisłą Kraków.
Zatrzymany sympatyk piłki nożnej, to młody mieszkaniec Stargardu - mówi starszy sierżant Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

- Mężczyzna rzeczywiście ma orzeczony aktywny środek karny w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe, a także obowiązek meldowania się, we właściwej dla miejsca zamieszkania jednostce policji, w dniu meczowym. Mężczyzna nie dostosował się do tych nakazów sądowych i za te czyny zostały przedstawione mu trzy zarzuty. Po wytrzeźwieniu odpowiedział przed sądem w trybie przyspieszonym - informuje Pankau.

Wyrok, w sprawie kibica Pogoni Szczecin, wydał w poniedziałek przed południem Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód.
- Mężczyzna nie dostosował się do tych nakazów sądowych i za te czyny zostały przedstawione mu trzy zarzuty. Po wytrzeźwieniu odpowiedział przed sądem w trybie przyspieszonym - informuje Pankau.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty