Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Facebook Grupa Suszą! Szczecin
Fot. Facebook Grupa Suszą! Szczecin
Fot. Facebook Grupa Suszą! Szczecin
Fot. Facebook Grupa Suszą! Szczecin
Na szczecińskich ulicach doszło do wypadku i kilku kolizji.
Na ulicy Struga w stronę centrum miasta 50-letni mężczyzna skoczył z pobliskiej skarpy prosto pod TIR-a. Choć pogotowie zabrało go do szpitala, na szczęście jego życiu nic nie zagraża. Na miejscu pracowali policjanci. Uważajmy na przyblokowany prawy pas jezdni i zjazd na ul. Struga z jezdni wspomagającej obok stacji BP.

Samochody zderzyły się natomiast przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Twardowskiego, a także w pobliżu Osiedla Reda przed skrzyżowaniem ul. Zielonej z Lawendową. To tylko kolizje, ale trzeba było zwolnić i uważać.

Policjanci interweniowali też przy zderzeniu samochodów na Kolumba w pobliżu stacji Orlen. Nie inaczej jest na Chopina. Sporo kłopotu z przejazdem mają tam również kierowcy u zbiegu Chorzowskiej z Chopina, gdzie umacniany jest przyuliczny nasyp. Obowiązuje tam ruch wahadłowy sterowany światłami. Trzeba zwolnić do 40 km na godzinę.

Dwa auta zderzyły się w al. Piastów w kierunku Pomorzan, przed skrzyżowaniem z ul. Narutowicza. Były utrudnienia w ruchu, przejezdny był tylko lewy pas.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty