Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Netto Arena. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Netto Arena. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Od 16 września zacznie w tym miejscu obowiązywać płatny system parkowania. Operatorzy hali argumentują wprowadzenie strefy tym, że kierowcy z okolicy często korzystali z parkingu przy hali, ponieważ ten był darmowy.
Teraz ma się to zmienić - bezpłatne będzie tylko pierwsze pół godziny postoju. Każda nowo rozpoczęta godzina będzie kosztowała 2 złote, a za całą dobę zapłacimy 16 złotych.

W dniu koncertu bądź meczu parking również będzie płatny. Kara za niewykupienie biletu parkingowego będzie wynosić 95 złotych.

Dodaj komentarz 6 komentarzy

A ile to jest "pół godziny minut postoju"? Brawo Ty.
I "słuszną linię obrała nasza partia" ... Od Października rozpocznie się remont Szafera więc dotychczasowe parkingi wzdłuż tej ulicy "zostaną zablokowane na potrzeby przebudowy".
A parkować mieszkańcy gdzieś muszą ; a niby dlaczego mają za darmo... ??
Oczywiście to przypadek , ale w Szczecinie wszystko co jest przypadkowe to przez przypadek się nie dzieje ;)
I tak podczas różnych wydarzeń w hali był płatny - oczywiście w opisie imprezy na stronie obiektu nie było o tym mowy, za to przy wjeździe na parking panowie w odblaskowych kamizelkach inkasowali stosowną kwotę.
Ludzie muszą w końcu zrozumieć, że kupując samochód muszą wliczyć w miesięczne wydatki koszt parkowania POD DOMEM, a nie tylko w centrach handlowych czy w SPP.
Wybudowali za nasze pieniądze i teraz każą płacić złodziejstwo !
Do pana Prezydenta.
Nalezy aneksowac umowe o zarządzanie halą ze Spółka Netto Arena o zakaz wprowadzenia opłat za parking podczas imprez odbywających sie w tym obiekcie. niech Operator pobiera opłaty za utrzymanie parkingu od organizatorów imprez a ONI zastanowia sie czy podnieśc ceny biletów dla klientów organizowanych przez nich imprez. Ponadto tam sa miejsca dla osób niepełnosprawnych i co ONI tez musza płacic haracz skoro w centrum miasta w SSP parkowanie na kopertach jest prawie darmowe ( opłata roczna 10zł) dla osób posiadajacych Karty Parkingowe wydane przez PZOON ( Powiatowy Zespół ds Orzekania o Niepełnosprawności), to dlaczego na gruncie miejskim przy Netto Arenie trzeba płacić?

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty