Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Stanisław Gawłowski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/archiwum]
Stanisław Gawłowski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/archiwum]
Nigdy nic złego o partii nie powiedział, zawsze dobrze się z nim współpracowało - w ocenie wiceprzewodniczącej zachodniopomorskiego sejmiku z PO oskarżany w aferze melioracyjnej Stanisław Gawłowski może brać udział w wyborach, bo "dopóki nie jest skazany, to jest niewinny".
Teresa Kalina w "Rozmowie pod krawatem" stwierdziła, że śledztwo w sprawie afery melioracyjnej trwa zbyt długo.

Zaczęło się w 2013 roku - akt oskarżenia jest w sądzie, ma ponad 1000 stron, a kilkadziesiąt osób chce się dobrowolnie poddać karze, ale Kalina nie skreśla Gawłowskiego.

- Znam pana Stanisława Gawłowskiego tylko z forum politycznego. Nigdy złego słowa nie powiedział o partii, o działalności. Zawsze z nim dobrze się współpracowało. Nie widzę powodu, to, że ma oskarżenia trwa zbyt długo. Rozumiem człowieka: jest oskarżenie, jest dowód, idzie do więzienia... A tutaj to się tak ciągnie, jakby szukano dowodów - oceniła.

Według Kaliny to, że Stanisław Gawłowski startuje sam, a nie z komitetu KO jest właśnie konsekwencją ciążących na nim zarzutów. Ale - zwracaliśmy uwagę - nie ma kontrkandydatów z opozycyjnych komitetów.

Widocznie ma wysokie społeczne poparcie - w odpowiedzi oceniła działaczka PO.
- Znam pana Stanisława Gawłowskiego tylko z forum politycznego. Nigdy złego słowa nie powiedział o partii, o działalności. Zawsze z nim dobrze się współpracowało. Nie widzę powodu, to, że ma oskarżenia trwa zbyt długo. Rozumiem człowieka: jest oskarżenie,

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty