Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Anna Łukaszek [Radio Szczecin]
Fot. Anna Łukaszek [Radio Szczecin]
Fot. Anna Łukaszek [Radio Szczecin]
Fot. Anna Łukaszek [Radio Szczecin]
Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 16-latka z Kołobrzegu. Młody chłopak zginął pod własnym domem, w klatce schodowej budynku przy ulicy Rybackiej w Kołobrzegu.
Jak udało nam się ustalić, do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 6 lub 7 rano, gdy chłopak wychodził z domu do szkoły. Właśnie wtedy został zaatakowany.

W bloku przy ulicy Rybackiej nadal pracują prokurator i policjanci - informuje Tomasz Kwaśnik z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. - W godzinach porannych w Kołobrzegu znaleziono ciało 16-latka. W chwili obecnej trwają czynności kołobrzeskiej policji zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia - mówi Kwaśnik.

Ciało nastolatka na schodach odnalazł sąsiad, który wychodził do pracy. Wszystko wskazuje na to, że Sebastian J. zginął od ciosów zadanych nożem. Miał rany cięte m.in w okolicy szyi i brzucha. Leżał w kałuży krwi. Nie wiadomo kim był sprawca, bądź sprawcy.

Obecnie trwa zabezpieczanie śladów i przesłuchiwanie mieszkańców - podkreśla prokurator Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. - Trwają oględziny z udziałem prokuratora - informuje Gąsiorowski.

Ani prokuratura, ani policja nie udzielają bardziej szczegółowych informacji.
- W chwili obecnej trwają czynności kołobrzeskiej policji zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia - mówi Kwaśnik.
Relacja Anny Łukaszek [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty