Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Rafał Trzaskowski. Fot. twitter.com/trzaskowski_
Rafał Trzaskowski. Fot. twitter.com/trzaskowski_
Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski zaapelował do rządu o przedstawienie daty otwarcia granic. Na konferencji prasowej na przejściu granicznym z Niemcami w Lubieszynie w Zachodniopomorskiem mówił, że od otwarcia granic uzależnione jest funkcjonowanie wielu osób.
Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski zaapelował do rządu o przedstawienie daty otwarcia granic.

Dodaj komentarz 6 komentarzy

Kompletny błąd popełniają nasi lokalni działacze PIS na stanowiskach. Pogrążają nas jeszcze bardziej. Trochę ludzkiego luzu by się przydało, sztywniactwo JD, JB czy TH i ich ślepota w kwestiach restrykcji pociągnie nas wszystkich na dno.
Zwolennik PIS
Przecież to są po prostu marionetki w rękach prezesa. Nie mają w sercu swojego regionu tylko chcą za wszelką cenę utrzymać władzę.
Pisałem już gdzie indziej o tym, ale napiszę też tutaj, aby przy wyborach ktoś nie popełnił fatalnej gafy. Szkoda, że politycy PO z Warszawy przypominają sobie o Szczecinie tylko w czasie wyborów. Nie zdziwiłbym się gdyby tęczolubny Trzaskowski był w Szczecinie pierwszy, albo drugi raz w życiu. Ktoś kupi bajki Trzaskowskiego? PO "rządziło" antyspołecznie przed pandemią, a w jej trakcie mielibyśmy z nim prawdziwy horror. Dostalibyśmy coś na wzór skandalu z nieczystościami rozwożonymi z Warszawy po całej Polsce, ale w skali sto razy większej. Należy też pamiętać, że z 59 obietnic złożonych przez Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy zrealizował tylko 4!
A nie powinieneś przyznać po prostu że każda partia polityczna ma gdzieś Szczecin. Jak była kampania to Pan Gróbarczyk był u nas co 3 dzień obiecując promy i stocznie. Co się stało że dalej jest to niespełnione? Czemu np Pan Brudziński albo Dobrzyński nie zapytają się w oficjalnej interpelacji do Premiera albo Ministra na jakim etapie jest budowa promu? Bo nie mają w sercu swojego regionu tylko swoją władzę.
lepiej zrób pan porządek w warszawce !!!!
UWAGA Nikt inny to troll !

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty