Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Można poczuć się jak pilot odrzutowca, skoczek spadochronowy czy też zdobywca Mount Everest. W Galerii Handlowej Turzyn otwarto pierwszy salon gier w technologii VR Planet.
Do wyboru jest 100 symulacji. - Wystarczy założyć specjalne okulary, aby przenieść się do wirtualnej rzeczywistości w 3D - mówi właściciel salonu Patryk Juszczak. - Nasze symulacje są tak obszerne i różnorodne, że jesteśmy w stanie dopasować się do każdych gustów. I 8-latek i 60-latek znajdą tu coś dla siebie. Jeżeli chodzi o płeć, to nie ma tu żadnych problemów. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni świetnie się tu bawią. Wystarczy spojrzeć na twarze tych wszystkich ludzi, którzy dziś przyszli i dziś świętują z nami nasz sukces i nasze otwarcie.

Salon VR Platnet ma ponad 270 metrów kwadratowych i 8 stanowisk do gry.
- Wystarczy założyć specjalne okulary, aby przenieść się do wirtualnej rzeczywistości w 3D - mówi właściciel salonu Patryk Juszczak.
Wystarczy założyć specjalne okulary, aby przenieść się do wirtualnej rzeczywistości w 3D. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Wystarczy założyć specjalne okulary, aby przenieść się do wirtualnej rzeczywistości w 3D. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty