Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Od soboty pojedziemy już całym okręgiem przez plac Szarych Szeregów w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Od soboty pojedziemy już całym okręgiem przez plac Szarych Szeregów w Szczecinie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Od soboty pojedziemy już całym okręgiem przez plac Szarych Szeregów w Szczecinie. Na swoje stałe trasy wrócą również tramwaje.
Będzie też nowość, o której informuje rzecznik spółki Tramwaje Szczecińskie, Hanna Pieczyńska.

- Zmiany na pl. Szarych Szeregów i zakończenie plac na ulicy Arkońskiej pozwolą na wprowadzenie zmian na linii nr 3: co drugi kurs tej linii, od Lasu Arkońskiego będzie poprowadzony aż do zajezdni Pogodno. Będzie pięć pośrednich przystanków na tej trasie, to będzie zupełnie nowy odcinek, którym pasażerowie będą mogli jeździć od najbliższej soboty - zapowiada Pieczyńska.

Prace przy modernizacji układu torowisk prowadzone są nadal miedzy ul. Wyszyńskiego a Mostem Długim. Tam kłopoty z przejazdem potrwają do grudnia.
Będzie pięć pośrednich przystanków na tej trasie, to będzie zupełnie nowy odcinek, którym pasażerowie będą mogli jeździć od najbliższej soboty - zapowiada Pieczyńska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty