Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Prawdopodobnie aż do końca września zamknięty będzie przejazd wzdłuż ulicy Granitowej w Szczecinie. To część drogi krajowej nr 31, która łączy bezpośrednio Podjuchy ze Zdrojami.
Od kilku tygodni z ruchu kierowców wyłączony jest tu odcinek od ulicy Floriana Krygiera do ulicy Złotej - mówi rzecznik prasowy miasta do spraw inwestycji Piotr Zieliński. - Są prowadzone prace sieciowe w ziemi. Tego nie dało się zrobić w czasie normalnego użytkowania podczas przejazdów samochodów. Stąd zamknięcie tego odcinka i zakładamy, że prace w ziemi wraz z odtworzeniem samej nawierzchni powinny się zakończyć mniej więcej do końca września tego roku. Kierowcy muszą liczyć się z tym, że będą występować utrudnienia.

Prace w tej części Szczecina obejmują między innymi budowę skrzyżowania z wyspą centralną, nowego mostu nad Regalicą i przebudowę ulic dojazdowych.

Wartość inwestycji to ponad 100 milionów złotych.
Od kilku tygodni z ruchu kierowców wyłączony jest tu odcinek od ulicy Floriana Krygiera do ulicy Złotej - mówi rzecznik prasowy miasta do spraw inwestycji Piotr Zieliński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty